Firmowe spotkania świąteczne tuż tuż

christmas-theme-1408810-mKażdego roku w naszym kraju odbywają się liczne spotkania firmowe o charakterze świątecznym, w tym roku też tak będzie, a oferty na gotowe „imprezy” w hotelach i restauracjach są coraz bardziej różnorodne.

Planując wspólną firmową imprezę w grudniu warto przynajmniej miesiąc wcześniej pomyśleć o organizacji takiego wydarzenia, organizacja to dość szumne słowo, bo w dzisiejszych czasach wystarczy tylko przejrzeć kilka interesujących nas ofert i wybrać najlepszą dla naszej firmy.

Jednodniowe pobyty z bogatym menu i występami artystów, albo dwudniowe pobyty z noclegiem i pakietem atrakcji dodatkowych w Spa– obecnie wśród ofert panuje duża różnorodność.

Podczas spotkania firmowego o charakterze wigilijnym można wręczyć pracownikom bony, można również przedstawić prognozy na nadchodzący rok czy podsumować osiągnięcia w obecnym. Takie spotkania mogą mieć charakter i poważny i rozrywkowy, a wszystko zależy od tego, czego sobie zażyczymy składając rezerwację. Gotowe pakiety na spotkania wigilijne i inne znajdą Państwo pod tym linkiem.

christmas-tree-4-1409262-m

Dziś się dla ciebie śnieg rozkrysztalił,

oglądasz zimę, której nie znałeś.

W górskim schronisku ogień się pali.

Piękna jest zima, prawdziwie biała.

Wikipedia (Autor: Tadeusz Śliwiak, Widokówka z wczasów, „Życie Literackie” nr 5, 2 marca 1952, s. 4)

I takich prawdziwie białych świąt wszystkim życzymy.

M-S-M

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Why ask?