Polecane Hotele SPA

Hotele SPA to idealne miejsce, by połączyć spotkanie biznesowe z relaksem. Prezentujemy więc trzy polecane hotele SPA, które dysponują nie tylko strefą odnowy biologicznej, ale i salami konferencyjnymi.

Sama nazwa „Bajkowy Zakątek” wskazuje, że mamy do czynienia z wyjątkowym obiektem. To hotel zlokalizowany na Mazurach, który umożliwia organizacje konferencji i szkoleń czy spotkań firmowych – do dyspozycji gości jest 6 sal konferencyjnych, 100 miejsc noclegowych oraz bogate zaplecze wypoczynkowo-rekreacyjne, w tym tor do quadów, poligon do paintballu, siłownia, boisko, kort, park linowy. Do tego dodać należy Leśne SPA, które w pełni wykorzystuje naturalne zasoby regionu. Zabiegi oraz rytuały oparte są na owocach i kwiatach. Uczestnikom konferencji z pewnością przypadnie do gustu Wodna Kraina, gdzie można skorzystać z basenu, sauny czy jacuzzi.

Wartym polecenia hotelem, jeśli chodzi o strefę SPA jest też Hotel Narvil w Serocku. Niagara SPA
zostało wybrane na najlepsze w Polsce SPA w konkursie wSPAniałe SPA 2013. Na Centrum SPA składa się 12 gabinetów i kapsuł zabiegowych. Hotel posiada także znakomicie przygotowane zaplecze konferencyjne z 32 salami konferencyjnymi. Oprócz tego na gości obiektu czeka wiele atrakcji, w tym klub nocny, dyskoteka, kręgielnia, basen czy squash.

Manor House SPA Chlewiska to kolejny obiekt, który oferuje gościom zarówno nowoczesne sale konferencyjne, jak i rozbudowaną strefę SPA. Właściciele obiektu proponują podczas wizyty w Manor House „Sześć Kluczy do holistycznej metamorfozy”, którą zapewnić mają: Łaźnie Rzymskie, Studio Odnowy, Oranżeria Basenowa, Pokoje ofuro SPA, Witalna Wioska SPA i Ogród Medytacji.

 
Polecamy także lekturę artykułu Hotele SPA, który jest dostępny pod tym linkiem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Why ask?