Miejsce konferencji ma znaczenie

1191269_foodNa ten temat powstało już bardzo dużo publikacji i okazuje się, że w tym temacie można jeszcze dużo robić, dlaczego? Ponieważ gust ludzki podlega zmianom i to, co podobało się jeszcze dziesięć lat temu teraz już odchodzi w niepamięć.

Obecnie wybieramy ciekawe regiony na konferencje, a nie tylko miasta.
Decydując się na wyjazd dwudniowy chcemy mieć pewność, że oprócz konferencji będziemy mogli skorzystać także z dodatkowych możliwości regionu i nie są to tylko możliwości typowo turystyczne, a coraz częściej komercyjne. Modne stało się korzystanie z wielkich galerii handlowych zlokalizowanych blisko ośrodka konferencyjnego. Zakupy to ostatnio ulubiony sposób na spędzanie czasu wolnego.

1384621_apple_pie_with_almondsWygodna sala to jedno, ale liczy się także urozmaicone menu.
Już nikogo nie zachwyca, to, że sala jest klimatyzowana, że jest doskonale wyposażona w sprzęt techniczny czy w wygodne meble. Obecnie uczestnicy liczą na bardzo urozmaicone posiłki obiadowe, a do tego przekąski podczas konferencji. Pojawiają się specjalne zapotrzebowania na zestawy wegetariańskie czy wegańskie, a także na tak zwane zdrowe przekąski. (Nowoczesne obiekty oferujące pełne wyżywienie dostępne tu).

Dogodna cena determinuje wszystko.
Ostatecznie o wszystkim decyduje cena, dlatego wielu organizatorów kongresów czy szkoleń rozpoczynają przeszukiwanie Internetu pod kątem ofert atrakcyjnych cenowo, bo takie pakiety opłacają się najbardziej. (Liczne oferty dostępne na tej stronie www).

A jak będzie wyglądał rynek turystyki biznesowej w kolejnych latach? Już teraz można przypuszczać, że bardzo się zmieni, bo to bardzo dynamiczna branża.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?