Miejsce konferencji ma znaczenie

1191269_foodNa ten temat powstało już bardzo dużo publikacji i okazuje się, że w tym temacie można jeszcze dużo robić, dlaczego? Ponieważ gust ludzki podlega zmianom i to, co podobało się jeszcze dziesięć lat temu teraz już odchodzi w niepamięć.

Obecnie wybieramy ciekawe regiony na konferencje, a nie tylko miasta.
Decydując się na wyjazd dwudniowy chcemy mieć pewność, że oprócz konferencji będziemy mogli skorzystać także z dodatkowych możliwości regionu i nie są to tylko możliwości typowo turystyczne, a coraz częściej komercyjne. Modne stało się korzystanie z wielkich galerii handlowych zlokalizowanych blisko ośrodka konferencyjnego. Zakupy to ostatnio ulubiony sposób na spędzanie czasu wolnego.

1384621_apple_pie_with_almondsWygodna sala to jedno, ale liczy się także urozmaicone menu.
Już nikogo nie zachwyca, to, że sala jest klimatyzowana, że jest doskonale wyposażona w sprzęt techniczny czy w wygodne meble. Obecnie uczestnicy liczą na bardzo urozmaicone posiłki obiadowe, a do tego przekąski podczas konferencji. Pojawiają się specjalne zapotrzebowania na zestawy wegetariańskie czy wegańskie, a także na tak zwane zdrowe przekąski. (Nowoczesne obiekty oferujące pełne wyżywienie dostępne tu).

Dogodna cena determinuje wszystko.
Ostatecznie o wszystkim decyduje cena, dlatego wielu organizatorów kongresów czy szkoleń rozpoczynają przeszukiwanie Internetu pod kątem ofert atrakcyjnych cenowo, bo takie pakiety opłacają się najbardziej. (Liczne oferty dostępne na tej stronie www).

A jak będzie wyglądał rynek turystyki biznesowej w kolejnych latach? Już teraz można przypuszczać, że bardzo się zmieni, bo to bardzo dynamiczna branża.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Why ask?