Obiekty konferencyjne w centrum dużych miast

Centra dużych miast są popularną lokalizacją konferencji czy spotkań biznesowych. Z jednej strony prestiż, z drugiej wszędzie jest blisko. Dlatego przedstawiamy trzy propozycje obiektów konferencynych z dużych miast: stolicy, Łodzi i Katowic.

W centrum Katowic warty polecenia jest Park Przemysłowo-Technologiczny Revita Park.
W tym kompleksie do dyspozycji jest 6 sal konferencyjnych, w tym sala do tłumaczeń symultanicznych, sala szkoleniowa, sala wykładowa oraz sala komputerowa. W zależności od rodzaju wydarzenia ta nowoczesna przestrzeń posiada wiele opcji konfiguracyjnych, od sali na konferencję i videokonferencyjnej po salę spotkań biznesowych i przestrzeń wystawienniczo-pokazową. Pomieszczą one od 15 do 160 osób. Obiekt przystosowany jest do potrzeb osób niepełnosprawnych.

W centrum Łodzi, w sąsiedztwie Galerii Łódzkiej i ul. Piotrkowskiej polecamy Centrum Biznesowe Faktoria. Charakterystyczne dla niego jest to, że powstał na bazie istniejącej architektury fabrykanckiej sprzed 100 lat. W eleganckich wnętrzach o podwyższonym standardzie można wynająć sale biznesowe wyposażone w profesjonalny sprzęt audiowizualny. Największe pomieszczenie służące do organizacji wydarzeń biznesowych w Centrum pomieści 95 osób.

Na koniec w naszym poradniku stolica – tutaj wybór jest naprawdę ogromny. Blog www.moje-konferencje.pl poleca jednak Hotel Polonia Palace. Z kilku względów – Polonia to tradycja (obok Bristolu najstarszy hotel w stolicy), wysoka jakość obsługi, nowoczesne sale i sprzęt konferencyjny. Wizytówką obiektu jest Sala „Ludwikowska” na 350 osób, która może pełnić funkcję sali konferencyjnej, jak i bankietowej. Baza noclegowa hotelu to 206 komfortowych pokoi, wyposażonych w klimatyzację, okna dźwiękoszczelne czy przestronną łazienkę z ogrzewaniem podłogowym.

Szukasz obiektów konferencyjnych w centrum dużych miast – zajrzyj na jeden z najdłuższej działających w Polsce portali branżowych – www.e-konferencje.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Why ask?