Nowoczesne miejsce na szkolenie w Warszawie

W Warszawie działa wiele obiektów, w których można przeprowadzić szkolenie. Jednym z nich jest Centrum Szkoleniowe Adgar Ochota.Centrum Szkoleniowe Adgar Ochota zlokalizowane jest przy Alejach Jerozolimskich 181 B w kompleksie biurowym Adgar Park West. W sąsiedztwie znajduje się Centrum Handlowe Blue City, zaletą jest z pewnością bliska odległość od Dworca Centralnego (4 km).

Na terenie tego nowoczesnego kompleksu znajduje się aż 20 sal o łącznej powierzchni 743 m2. Warto zwrócić uwagę na Event Room – to miejsce na szkolenie wyróżnia się nie tylko ciekawym wystrojem, ale przede wszystkim wyposażeniem. Stanowi je między innymi olbrzymia plazma o wielkości 103″, 11 monitorów 46″ rozmieszczanych na ścianach i podwieszany pod sufitem projektor multimedialny z elektrycznie zwijanym ekranem 240 X 200 cm. Sala konferencyjna może być ustawiona w różny sposób, np. w podkowę, szkolnie, teatralnie itp. Jeśli firma zamierza przeprowadzić „luźniejsze” spotkanie można skorzystać z wygodnych puf i kanap.

Warszawski obiekt konferencyjno-szkoleniowy posiada bardzo ciekawą ofertę dla meeting plannerów, o czym świadczy sala Creative Room. To pomieszczenie, które ma na celu pobudzić wyobraźnię uczestników szkolenia. Sala konferencyjna wyposażona jest w stoliki w kształcie plastrów miodu, ergonomiczne fotele, kolorowe piłki i pufy czy też stół z możliwością dostosowania wysokości. Ciekawostką jest wykładzina przypominającą miękką zieloną trawę oraz zmywalna ściana.

Podczas konferencji czy szkolenia można skorzystać z Chill Roomu, który jak sama nazwa wskazuje służy do odpoczynku i relaksu. To tylko pokazuje, że Centrum Szkoleniowe Adgar Ochota posiada naprawdę duże możliwości konferencyjne. Warto z nich korzystać!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Why ask?