Konferencje w Zakopanem

Zakopane nie bez powodu nazywane jest zimową stolicą Polski – to piękny kurort, który oferuje liczne atrakcje. Nie tylko turyści chętnie odwiedzają to ale, ale także organizatorzy spotkań biznesowych. W tym artykule prezentujemy dwa ciekawe obiekty na konferencje w Zakopanem.

panorama, konferencje w górachOśrodek Panorama w Zakopanem przy ulicy Wierchowej 6 otacza malowniczy krajobraz – z jego okien widać Tatry, Giewont, Gubałówkę i panoramę „zimowej stolicy Polski”. To co wyróżnia Panoramę, to z pewnością świetna, rodzinna atmosfera. Pracują w nim ludzie od lat związani z ośrodkiem, do tego kuchnia opiera się na „domowym” jedzeniu powstającym w oparciu o receptury naszych mam i babć. Zabawy integracyjne można przeprowadzić przy karaoke i szlagierach lat 60, 70, 80-tych czy choćby na ognisku pod Tatrami . W niewielkiej odległości od obiektu znajduje się Aquapark na Antałówce, gdzie można miło spędzić czas po konferencji. Na życzenie uczestników konferencji można tez zorganizować wycieczki i wyprawy z przewodnikiem tatrzańskim czy spływy Dunajcem. Jeśli chodzi natomiast o pomieszczenia konferencyjne, to do dyspozycji są dwie sale konferencyjne, które łącznie pomieszczą 80 osób. Baza noclegowa obejmuje ponad 30 pokojów 2,3,4 osobowych oraz dwa apartamenty.

Konferencje w górach, sienkiewczówka

Innym ciekawy obiektem na konferencje w Zakopanem jest Rezydencja Sienkiewczówka przy ulicy Zamoyskiego 28 . To obiekt, w którym podobnie jak w Panoramie panuje wspaniała atmosfera, a w dodatku patronuje mu jeden z najwybitniejszych Polaków. Henryk Sienkiewicz napisał tutaj fragmenty Quo Vadis oraz Pana Wołodyjowskiego. Obiekt wybudowano jeszcze w XIX wieku, dzięki czemu willa posiada oryginalny klimat i atmosferę. Willa położona w sąsiedztwie Tatrzańskiego Parku Narodowego oferuje dwie sale na konferencje. Większa z nich pomieści 65 osób, wyposażona jest między innymi w projektor multimedialny, telewizor LCD, odtwarzacz DVD, ekran na statywie czy flipchart. Do dyspozycji gości jest też 27 pokoi oraz takie atrakcje jak sauna, dart, bilard, mini siłownia.

Polecamy serwis www.e-konferencje.pl, gdzie można znaleźć sale na konferencje w Zakopanem oraz w całej Polsce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Why ask?