Sale konferencyjne na sezon zimowy 2014/2015

Zapraszamy do zapoznania się z salami konferencyjnymi na sezon zimowy 2014/2015

Centrum Biznesowe Faktoria

Centrum Biznesowe Faktoria mieści się w Łodzi, w centrum miasta w pobliżu galerii Łódzkiej i ul.Piotrkowskiej. Centrum powstało na bazie istniejącej architektury fabrycznej sprzed ponad 100 lat. W eleganckich wnętrzach zostały utworzone sale szkoleniowo-konferencyjne posiadające nowoczesny sprzęt taki jak: nagłośnienie, dwa mikrofony bezprzewodowe, flipchart, ekran, rzutnik multimedialny. Największa sala biznesowa ma powierzchnię 114m2 i jest w stanie przyjąć do 95 osób, natomiast pozostałe sale przeznaczone są do bardziej kameralnych spotkań od 12 do 25 osób.

Pałac Kultury i Nauki

Pałac Kultury i Nauki jest jednym z najbardziej znanych budynków w Warszawie. Obecnie w obiekcie znajduje się największe miejsce kongresowe w stoli, co roku od odbywa się w tym miejscu kilkadziesiąt konferencji, kongresów czy też szkoleń. Do dyspozycji klientów biznesowych znajduje się 21 sal o różnorodnej pojemności i powierzchni, dlatego bez przeszkód w Pałacu Kultury i Nauki można zorganizować kameralne spotkania, jak i duże eventy do 600 osób. Ogromne możliwości konferencyjne to tylko jeden z mnóstwa atutów tego obiektu.

Więcej sal konferencyjnych na sezon zimowy 2014/2015 tutaj http://www.e-konferencje.pl/artykul/polecane-sale-konferencyjne-na-sezon-zimowy-20142015/1849/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Why ask?