Sale konferencyjne na Śląsku

hotel_olympic_obiektTen region zwykle kojarzony jest z górnictwem i przemysłem, a przecież znajdują się tu wspaniałe uczelnie, zabytki słynne na cały świat i ośrodki biznesowe skupiające miliony osób każdego roku.

Miasta takie jak Katowice, Gliwice czy Tychy łączy coś jeszcze oprócz stricte przemysłowego charakteru, a mianowicie mnogość hoteli i ośrodków konferencyjnych. Dzisiaj przypomnimy kilka z nich.

Hotel Focus Katowice Chorzów
Nowiutki, pachnący i nowoczesny obiekt, który doskonale sprawdzi się na podróże służbowe, konferencje czy postój w drodze między odległymi miastami (Łódź znajduje się przecież w centralnej Polsce). Co warte podkreślenia dzieci i młodzież do lat 18, zakwaterowanych w pokoju z rodzicami obiekt gości bezpłatnie. Jest gdzie dobrze zjeść, gdzie wypocząć i odprężyć się po ciężkim dniu, a to przecież chodzi. Więcej o tym hotelu pod  tym linkiem.

Z zupełnie innej bajki Hotel *** Fajkier Wellness&SPA
Cztery pory roku w jednym miejscu? Tak, to możliwe i do znalezienia właśnie w hotelu Fajkier. Pory roku są motywem przewodnim wystroju obiektu, a trzeba przyznać, że charakter poszczególnych pokoi z powodzeniem przypadnie do gustu i wielbicielom jasnych wnętrz i tych z mocnymi akcentami. Wypoczynek możliwy jest również w hotelowym Spa czy na basenie. A goście biznesowi mogą korzystać z sal konferencyjnych czy z restauracji czy pubu. Tu więcej na ten temat.

I na koniec obiekt w miejscu, które zupełnie nie kojarzy się ze Śląskiem HOTEL OLYMPIC

Rzeka, góry i lasy i to wszystko w zasięgu ręki – wystarczy przyjechać do Ustronia do hotelu OLYMPIC. To doskonałe miejsce na imprezy firmowe i na imprezy okolicznościowe. Jak wiele obiekt ma w ofercie można sprawdzić już teraz na tej stronie www.

 

Zapraszamy na Śląsk.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Why ask?