Jakie gadżety na konferencję?

white-poloshirt-1170230-mCzęść oficjalna konferencji czy szkolenia to najważniejsza cześć takich wydarzeń, ale trzeba pamiętać, że niezwykle ważnym elementem całości jest zakończenie i wręczenie pamiątkowych gadżetów i materiałów edukacyjnych.

Kiedyś najczęściej wręczanymi upominkami były teczki z wydrukowanymi dokumentami, długopisy, kubki, smycze na identyfikatory czy wizytowniki. To już przeszłość. Obecnie stawia się na gadżety przydatne i wręcz osobistego przeznaczenia.

Koszulki z nadrukiem.
Te cieszą się ogromnym powodzeniem, szczególnie wówczas, gdy nadruki na ich są wykonane z humorem i z zachowaniem estetyki. Koszulki to produkty, które zawsze się przydają, bez względu na kolor.

my-old-watch-638568-mPendrive.
To chyba najczęściej wręczane nośniki danych w ostatnich latach. I właśnie na nich umieszcza się wszelkie materiały z konferencji czy szkoleń. Pamięć USB w dzisiejszych czasach bardzo się przydaje, dlatego tego typu gadżety są mile widziane. Dobrze, gdy ich kształty są na tyle oryginalne, aby chęć do używania go i chwalenia się nim była na wysokim poziomie. Nie trudno sobie wyobrazić, że posiadacz tak fajnego gadżetu nie będzie stronił od prezentowania go i wymieniania nazwy szkolenia czy firmy, która mu go wręczyła.

Zegarki.
O tak! Jeśli tylko są wykonane z super modnych tworzyw i do tego w modnych kolorach cieszą tak samo mocno, jak w PRL przy komuniach świętych. Zegarki to bardzo modne dodatki, dlatego wybierając taki gadżet na konferencję zyskamy super opinie o wydarzeniu na długie, długie miesiące.

A, co branżowcy mają na ten temat do powiedzenia? Wejdź na forum konferencyjne i dołącz do naszej społeczności – FB.

M-S-M

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Why ask?