Najważniejsza konferencja tego roku przed nami

O czym mowa? Oczywiście o Szczycie Klimatycznym organizowanym w Warszawie. Zaskakujące jest to, że tegoroczna edycja tego wydarzenia jest już głośno komentowana w mediach – a do jej rozpoczęcie jeszcze tyle czasu. Dlaczego tak się dzieje?

Czas.
Niefortunny czas rozpoczęcia konferencji przypadający na 11 listopada stał się powodem do ostrej wymiany poglądów politycznych. Wszyscy doskonale wiedzą, że w tym czasie w Polsce obchodzone jest Święto Niepodległości, a co za tym idzie na ulicach odbywają się najróżniejsze marsze, wiece, jednym słowem wszędzie jest tłum ludzi.
Koszty.
Zawrotna kwota 100 milionów z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, czyli z pieniędzy podatników budzi niepokój szczególnie w czasach kryzysu, ale jak zapewniają politycy koszty się zwrócą – musimy zatem poczekać na weryfikację tej tezy.

Noclegi.
W tym temacie będzie ciężko, gdyż już od pewnego czasu najlepsze noclegi są rezerwowane przez delegacje ze 190 krajów, media, a także uczestników konferencji, dlatego każdy ko będzie chciał w tym czasie zarezerwować pobyt w Warszawie musi liczyć się z utrudnieniami. Warto zainteresować się noclegami na obrzeżach stolicy, a te dostępne są w serwisie www.e-konferencje.pl

Szczyt Klimatyczny to niesamowicie ważne światowe wydarzenie, a zaszczyt organizacji przypadający Polsce to wspaniała promocja dla naszego kraju.

M-S-M

Więcej na temat Szczytu pod linkiem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Why ask?