Sale konferencyjne w Sopocie

Sopot to kurort z tradycjami, od lat znany ze swoich uzdrowiskowych właściwości. Kojarzony jest także z biznesem i luksusem, tu wypoczywają gwiazdy muzyki czy filmu. Nic więc dziwnego, że wielu organizatorów konferencji szuka sal właśnie w Sopocie.

Sale konferencyjne w Sopocie zlokalizowane są przede wszystkim w hotelach, m. in. w pięciogwiazdkowym Sheraton Sopot Hotel, Conference Center & Spa. Obiekt położony jest w centrum kurortu, w sąsiedztwie słynnego molo i deptaka „Monciak”. Profesjonalne Centrum Konferencyjne oferuje 15 różnorodnych sal wyposażonych w nowoczesny sprzęt audiowizualny, przez co jest świetnym miejscem do organizacji konferencji i spotkań biznesowych. Przestronne pokoje i apartamenty umożliwiają także organizację kilkudniowych szkoleń i wyjazdów motywacyjnych.
http://www.e-konferencje.pl/obiekt/sheraton-sopot-hotel-conference-center-spa/1817/

Kolejną propozycją na konferencje w Sopocie jest czterogwiazdkowy Hotel Haffner, który w harmonijny sposób łączy luksus z nowoczesnością. Zlokalizowany jest niedaleko plaży, w pobliżu kortów tenisowych oraz molo. W hotelu znajduje się 10 sal konferencyjnych przystosowanych do organizacji wszelakich imprez biznesowych, a także rozbudowana strefą SPA i wellness. Obiekt regularnie doceniany jest w rożnych rankingach hoteli biznesowych.
http://www.e-konferencje.pl/obiekt/hotel-haffner/73/

Więcej obiektów konferencyjnych w Sopocie znaleźć można w serwisie www.e-konferencje.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Why ask?