Polecane hotele na konferencje

W Polsce jest wiele luksusowych hoteli, które spełniają także funkcje obiektów konferencyjnych. Poniżej przedstawiamy dwa z nich, stylizowane na rancho – Hotel Gramburg***** i Rancho pod Bocianem.

Hotel Gramburg*****

Hotel Gramburg*****, położony na Pomorzu, na skraju Borów Tucholskich to świetne miejsce zarówno do wypoczynku, jak i wytężonej pracy. Goście mają okazję zakosztować życia na wsi – tereny te są bogate w zwierzynę łowną, zbiorniki wodne pełne ryb i ptactwa wodnego. Świeże powietrze zapewnia lepsze samopoczucie i więcej energii do pracy – a hotel posiada nowoczesne zaplecze konferencyjne. Dzięki temu można tu zorganizować imprezy firmowe, konferencje, szkolenia czy narady.

 

Rancho pod Bocianem

W województwie mazowieckim także znajdziemy obiekt stylizowany na rancho – Rancho pod Bocianem. Jest oddalony od Warszawy zaledwie 30 kilometrów, dzięki czemu może stanowić świetną alternatywę dla stołecznych obiektów konferencyjnych. Goście mogą liczyć na takie atrakcje jak tor off-roadowy, mini golf, park linowy, strzelnica czy staw z możliwością łowienia ryb. Podobnie jak Hotel Gramburg, Rancho pod Bocianem zapewnia gościom biznesowym doskonale zaplecze konferencyjne, największa z sal, Wielka Polana pozwala na przyjęcie 200 osób.

 

Zdjęcia pochodzą z prezentacji zawartych w serwisie www.e-konferencje.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Why ask?