Jak znaleźć tanią salę na konferencję?

Nie ma innego sposobu, jak przygotować bardzo dobrze sprecyzowane zapytanie z pogrubioną czcionką w miejscu, gdzie jest mowa o stawce za salę i rozesłanie takiego zapytania do baz obiektów konferencyjnych. Co w ten sposób możemy zyskać, a co stracić?

Bazy zawierające 1000 obiektów konferencyjnych, a nawet więcej z pewnością posiadają i takie obiekty, w których oferowana jest bardzo niska stawka za wynajem. Wówczas w odpowiedzi otrzymamy ofertę na wynajem szytą na naszą miarę. Trzymając się kurczowo swojej stawki musimy być świadomi, że oferta może wówczas nie zawierać poczęstunku kawowego czy obiadu, a więc będą to dodatkowe opłaty po naszej stronie. Kurczowo trzymając się stawki musimy się spodziewać także tego, że możemy nie znaleźć  obiektu w miejscu na którym nam należy. Ewentualny dojazd do taniego hotelu konferencyjnego może dodatkowo powiększyć koszt przedsięwzięcia.

Czasami znacznie lepiej zastosować widełki cenowe i w ten sposób uzyskać znacznie więcej ciekawych ofert niż zbytnio ograniczać cenę i zmniejszać sobie tym samym wybór spośród ciekawych propozycji. Warto także przeglądać oferty specjalne na sale, które przygotowywane są już w atrakcyjnych cenach bądź też z atrakcyjnymi dodatkami (noclegi, zabawa, odpoczynek, posiłki). Takie oferty specjalne można znaleźć w serwisie www.e-konferencje.pl.

Warto pamiętać także o tym, że wiele instytucji, szkół, przedsiębiorstw, fundacji posiada w swoich strukturach sale na konferencje, dlatego warto prześledzić oferty właśnie takich miejsc, jeśli zależy nam na taniej ofercie. Praktycznie w każdym mniejszym czy większym mieście znajduje się chociażby urząd gminy, jakieś stowarzyszenie, remiza oraz inne jednostki pełniące funkcje publiczne, dlatego pomyślmy o tym, aby odwiedzić tego typu miejsca. Na pewno będzie taniej niż wynajmując sale w hotelu. A czy będzie tak samo wygodnie? To już zupełnie inna sprawa.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Why ask?