Konferencja Turkusowa Firma i Turkusowy Styl Zarządzania – Optymalna Droga do Sukcesu”

Zapraszamy 19 kwietnia do Warszawy na Ogólnopolską Konferencję poświęconą innowacyjnemu modelowi prowadzenia biznesu pt. „Turkusowa Firma i Turkusowy Styl Zarządzania – Optymalna Droga do Sukcesu”.

Otrzymają Państwo dawkę praktycznych rad, wskazówek oraz wiedzę niezbędną do uruchomienia innowacyjnego myślenia na temat organizacji. Dowiedzą się Państwo dlaczego w turkusowej organizacji pracownik czuje się lepiej, a co za tym idzie pracuje efektywniej oraz naprawdę identyfikuje się z przedsięwzięciem, którego jest częścią. Będziecie mieli okazję poznać i podyskuskutować nt. „dobrych praktyk” w zakresie turkusowego stylu zarządzania z polskimi liderami turkusowych organizacji. Stwarzamy przestrzeń do rozwoju, zapraszamy Państwa żebyście stali się jego częścią! Przepływ wiedzy będzie miał miejsce w nowoczesnym Centrum Szkoleniowym Adgar Ochota w Warszawie już 19 kwietnia 2017r.

Wystąpią: Maciej Borowiak, Łukasz Kaliciński, Tomasz Misztal, Marta Pawlikowska-Olszta, Gabriela Krupa, Andrzej Jeznach oraz prof. Andrzej Blikle.

Na zakończenie konferencji szykujemy dla Państwa loterię wizytówkową z cennymi nagrodami. Zapraszamy! Cena regularna: 480 zł +23% VAT / 1 os. Cena promocyjna: 380 zł + 23% VAT / 1 os.- obowiązuje przy zgłoszeniu i opłacie za udział do 18.03.2017r.:

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt:
Damian Kasyan Doradca ds. Organizacji Szkoleń i Konferencji
e-mail: dkasyan@avenhansen.pl
kom: 515 212 451 | tel: 12 399 41 91

Tagged with:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Why ask?