Obiekty konferencyjno-szkoleniowe z basenem

W Polsce funkcjonuje wiele obiektów, które umożliwiają przeprowadzenie konferencji lub szkolenia, a zarazem dysponują rozbudowaną strefą rekreacyjną. Wybraliśmy takie, które posiadają na swoim terenie basen


Termy Maltańskie
Termy Maltańskie to największy i najnowocześniejszy kompleks wodny rekreacyjno-sportowy w kraju, a zarazem obiekt posiadający sale konferencyjne. Zajęcia odbywają się w jednej z sal konferencyjnych, uwagę zwraca choćby Sala Mistrzowska z widokiem na halę Basenów Sportowych a także przestronna Sala Olimpijska o powierzchni 790 m². Jeśli chodzi o sferę rekreacyjną, to na terenie nad brzegiem Jeziora Maltańskiego znajduje się 18 basenów sportowych i rekreacyjnych, Aquapark, Świat Saun, SPA. Baseny można wykorzystać jako miejsce zawodów firmowych, treningu piłki wodnej czy szkolenia nurkowego.

 

Manor House SPA**** – Pałac Odrowążów*****
Manor House SPA**** – Pałac Odrowążów***** to 5-gwiazdkowy kompleks w Chlewiskach, w województwie mazowieckim. Ten zabytkowy obiekt (powstał w XII wieku) łączy piękno starych arystokratycznych tradycji z luksusem współczesnego wypoczynku i relaksu. Basen Ery Wodnika nie odbiega od tych wysokich standardów. Jest pierwszym bezchlorowym basenem w Polsce. Projektanci zastosowali w nim innowacyjną, zdrową metodę uzdatniania wody, dzięki której nie powstają szkodliwe związki chemiczne. Basen wyposażony jest w jacuzzi, rwącą rzekę, oraz liczne zabiegi balneoterapii wykorzystujące gejzery podwodne, masujące leżanki i siedziska czy masażery karku i kręgosłupa. Podczas orzeźwiających kąpieli można równocześnie podziwiać zabytkowy park, a latem dodatkowo opalać się na zewnętrznym tarasie.

 

Polecamy artykuł o obiektach szkoleniowych z basenem w serwisie www.szkolenia24h.pl. Tekst dostępny jest tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Why ask?