Sale konferencyjne nad jeziorem

W serwisie www.e-konferencje.pl pojawiły się dwa nowe obiekty: Hotel Mikołajki Resort & SPA*** oraz Hotel Natura Residence**** Business & SPA. Co je łączy? Oba oferują sale konferencyjne nad jeziorem.

DSC_2974Hotel Mikołajki Resort & SPA*** położony jest na Mazurach nad jeziorem Kuchenka, tylko 350 m od mariny na Jeziorze Tałty, niedaleko popularnych kurortów: Mikołajek i Mrągowa. Obiekt posiada 6 nowoczesnych sal konferencyjnych, które łącznie pomieszczą do 490 osób. Dla uczestników konferencji na Mazurach czeka również wiele atrakcji, choćby takich jak SPA z gabinetami zabiegowymi, basenem, saunami czy wanną z hydromasażem. Na zewnątrz jest równie atrakcyjnie: największa w tym rejonie Mazur prywatna, piaszczysta plaża, wypożyczalnia sprzętu wodnego, kort tenisowy, boiska, czy łowisko wędkarskie.

hotel_1Hotel Natura Residence**** Business&SPA to z kolei obiekt w miejscowości Siewierz w województwie śląskim. Usytuowany jest pośrodku sosnowego lasu nad brzegiem jeziora, co sprzyja organizacji spotkań integracyjnych połączonych ze szkoleniem czy konferencją. Do dyspozycji klientów biznesowych są wielofunkcyjne sale konferencyjne o łącznej powierzchni 218m². Imprezę można natomiast przeprowadzić w Diamond Music Club. Wśród atrakcji warto wymienić Waters Spa, które tworzą trzy wyjątkowe strefy odpoczynku. Jest to nowoczesny basen z widokiem na las, strefa gorących łaźni oraz gabinety zabiegowe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Why ask?