Wygodne i tanie sale konferencyjne

Poszukując sali na konferencję sprawdzamy nie tylko jej wygląd czy lokalizację, ale także cenę, a ta może być różna ze względu na miejsce, w którym rezerwujemy lokal. Gdzie zamówimy salę taniej? A kiedy musimy się liczyć z dodatkowymi kosztami?

Z pewnością najtańszą ofertę uzyskamy korzystając z tak zwanych katalogów obiektów konferencyjnych, w których znajduje się zbiór sal z danego miasta czy województwa. W takich katalogach istnieje możliwość wysyłki mailingu do restauratorów i administratorów obiektów o wycenę sali na dany dzień i określoną liczbę uczestników. Tu sprawa jest jasna, obiekty przesyłają swoje propozycje, a nam pozostaje wybór najlepszej oferty. W takich katalogach są również specjalne zakładki z gotowymi ofertami specjalnymi, które charakteryzują się tym, że oprócz sali organizator udostępnia także atrakcje dodatkowe. Mogą to być zabawy integracyjne, możliwość korzystania z basenu, sal gimnastycznych i siłowni, czy dostęp do strefy SPA. Wszystko zależy od danego obiektu.

Inspiracje znajdą Państwo pod tym linkiem.

A kiedy będziemy musieli liczyć się z dodatkowymi kosztami za salę? Przede wszystkim wówczas, gdy wszystko będziemy chcieli sprawdzić osobiście, od krzeseł, poprzez czystość łazienek i smak oferowanych dań. Koszt dojazdu na nawet 3 wybranych obiektów i poświęcony czas na sprawdzanie sal wyniesie nas sporo, a przecież nie o to chodzi, aby mnożyć wydatki, a je obcinać.

M-S-M

One comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Why ask?