Konferencje nad jeziorami

Nad polskimi jeziorami znaleźć można wiele obiektów hotelowo-konferencyjnych, i to takich o wysokim standardzie. Firmy chętnie bowiem organizują spotkania informacyjne czy szkolenia z dala od swojej siedziby.

Jest to spowodowane tym, że wiele przedsiębiorstw decyduje się na szkolenia zamknięte, odbywające się w tajemnicy przed konkurencją – w ten sposób można bowiem przeszkolić personel i wyjść na prowadzenie na rynku. Najlepszym miejscem do tego typu szkoleń będą obiekty konferencyjne w spokojnej i cichej okolicy, np. nad jeziorem. Liczba obiektów hotelowo-konferencyjnych nad jeziorami jest duża, ponieważ Polacy uwielbiają wypoczynek nad wodą. Tam gdzie to możliwe znajdują się więc hotele i ośrodki wypoczynkowe, a wiele z nich posiada profesjonalne zaplecze konferencyjne. Hotele biznesowe czy ośrodki konferencyjno-szkoleniowe nad jeziorami zazwyczaj mają do zaoferowania pakiety konferencyjne, które zawierają wynajem sali, miejsce noclegowe, wyżywienie oraz dodatkowe atrakcje (np. rejsy po jeziorze, kajaki, quady, golf, nauka jazdy konno). Konferencje można połączyć więc z wypoczynkiem, zwłaszcza jeśli sprzyjają ku temu warunki.

W Polsce najpopularniejszym kierunkiem takich wyjazdów są Mazury, jeden z najładniejszych regionów w Europie. Dodatkowo wśród obiektów konferencyjnych są nowoczesne hotele, które oferują komfortowe warunki do przeprowadzenia konferencji. Warto jednak zwrócić uwagę także na inne regiony, choćby na Pojezierze Drawskie gdzie znajduje się około 250 jezior o powierzchni powyżej 1 ha. W całym kraju znajdziemy zresztą atrakcyjne miejsca na konferencje nad jeziorami, wystarczy odwiedzić serwis www.e-konferencje.pl i sprawdzić prezentacje poszczególnych obiektów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Why ask?