Konferencje

Wraz z początkiem wiosny rozpoczyna się dobry czas na organizację konferencji. Dlaczego to właśnie wiosna sprzyja organizacji tego typu wydarzeń?

Po pierwsze – lepsza pogoda.
Im cieplej tym większa szansa na dużą frekwencję naszej konferencji. Z tym, że zasada ta nie dotyczy wakacji, latem bardzo ciężko o pozyskanie uczestników ze względu na okres urlopowy.

Po drugie – duży wybór sal konferencyjnych i hoteli.
Wiosną mamy mniejsze obłożenie turystów w hotelach, dlatego konferencje seminaria można organizować praktycznie wszędzie tam, gdzie mamy na to ochotę. Czy to w uroczym hotelu za miastem, czy w centrum Warszawy. Jeśli konferencja planowana jest na 2 dni, to dodatkowo oprócz sali konferencyjnej będziemy musieli zagwarantować uczestnikom noclegi i wyżywienie, a to już komplikuje wybór odpowiedniego miejsca.

Po trzecie – lepsza wydolność naszego organizmu!
Piękna pogoda sprzyja pozytywnemu i  kreatywnemu myśleniu, dlatego wiosną uczestnicy są skłonni dać z siebie dużo więcej niż zimą. Twórcze myślenie a także aktywność na konferencjach jest wskazana, dlatego warto uczestniczyć w nich w najlepszym dla naszego organizmu czasie. Dobrze, gdy podczas przerw na konferencjach uczestnicy mają możliwość „przewietrzenia” i dotlenienia się w ogrodzie, czy patio. To dodatkowo  odpręża i pozytywnie nastawia do zajęć.

Zapraszamy na wiosenne konferencje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Why ask?